Katalóg Produktov
Menu

Platební podmínky

Kupující se zavazuje dodržet způsob a termín platby, které zvolil v objednávkovém formuláři při objednání zboží v internetovém obchodu PROFiber Networking. Dodávka zboží prodávajícím resp. smluvním dopravcem je podmíněná splněním platebních podmínek kupujícím.

Prodávající se s kupujícím dohodli na níže uvedených způsobech platby:

Platba v hotovosti

Platbou v hotovosti se rozumí platba za zboží přímo v sídle společnosti PROFiber Networking s.r.o. Tento způsob platby je vhodný zejména při osobním odběru zboží v sídle společnosti.

Platba dobírkou

Dobírkou se rozumí platba za zboží smluvnímu dopravci nebo České poště v hotovosti při dodání zboží.

Bankovní převod předem

Bankovním převodem předem se rozumí převedení částky za objednané zboží na účet společnosti PROFiber Networking s.r.o. před stanoveným termínem dodání zboží. Podmínkou pro dodání zboží je připsání peněz na účet společnosti PROFiber Networking s.r.o. nejpozději v den expedice zboží.

Bankovní převod se splatností do xx dní

Bankovním převodem se splatností do stanoveného počtu dní se rozumí převedení částky za objednané zboží na účet společnosti PROFiber Networking s.r.o. do termínu splatnosti, který byl kupujícím zvolen v objednávkovém formuláři (Nákupní košík) internetového obchodu PROFiber Networking a který je stanoven jako způsob úhrady v potvrzení objednávky prodávajícím. Prodávající si vyhrazuje právo zpřístupnit tento způsob platby pouze vybraným kupujícím na základě dlouhodobější spolupráce a dodržování platební kázně.  

To Top