Katalóg Produktov
Menu

Školení & akce Detail



FO-21 Optické sítě v datacentrech 40/100/200G a jejich měření

Termín: 01.11.2017 od 09:00 - 01.11.2017 do 16:00

Místo konání: RLC Praha a.s. ,

Školitel: Josef Beran


Specializovaný kurz 

AKADEMIE VLÁKNOVÉ OPTIKY A OPTICKÝCH KOMUNIKACÍ ®

 

FO-21 Optické sítě v datacentrech 40/100/200G a jejich měření

\"Single Fiber vs. Multi Fiber a nebo Single Mode vs. Multi Mode?...“


Anotace:
Školení je určeno především pracovníkům v oblasti datových center, počítačových sítí
a telekomunikací, ale je také vhodné pro poskytovatele připojení k internetu, projektanty, správce sítí a všechny pracovníky, kteří se chtějí seznámit s optickými transceivery a vysokorychlostními standardy rozhraní Ethernet.
 

Rozsah a místo konání:

  • 1 den (9:00 – 16:00 hod) 

Program:

  • Certifikace optické a metalické kabeláže v datových centrech
  • Měření přenosových parametrů vláken pro nasazení 40/100/200 Gbit/s
  • Typy optických vláken a konektorů pro datová centra
  • Buzení MM vláken, EF (Encircled Flux)
  • Aplikace a polarita MPO/MTP konektorů v datových centrech
  • Inspekce optických konektorů
  • Standardy optických rozhraní Ethernet a Fiber Channel
  • Typy optických transceiverů SFP+, XFP, CFP, QSFP, atd.
  • Testování stavu/kondice optických transceiverů
  • Praktické ukázky

Cena: 2 900,00 CZK bez DPH

Adresa:


RLC Praha a.s.
Popovičky 100
251 01 Popovičky, Říčany u Prahy
Česká republika

Kontaktní osoba:

Kateřina Hanibalová
+420 724 071 397
katerina.hanibalova@profiber.eu
Pro registraci je nutné být přihlášen. Login | Registrace
To Top