Katalóg Produktov
Menu

» Měřicí technika - optické komunikace a optoelektronika » Přímá metoda (zdroje záření / měřidla výkonu / soupravy

EXFO PON Měřidlo výkonu PPM-350C - pronájem
EXFO PON měřidlo výkonu — PPM-350C
  • Měřič výkonu PON sítí EXFO PPM-350C
  • Měření v průchozím režimu pro verifikaci ONT/ONU
  • Základní zaškolení obsluhy
Pre zobrazenie ceny prenájmu je potrebné byť prihlásený. Login | Registrácia
set priamej metódy bez pamäte
FLS-300 + FPM-300

set obsahuje:

  • merač nýkonu bez pamäte FPM-302X sautomatickou detekciou vlnovej dĺžky
  • zdroj žiarenia FLS-300 s vlnovými dĺžkami 1310/1550 nm (SM) alebo 850/1300 nm (MM)
Pre zobrazenie ceny prenájmu je potrebné byť prihlásený. Login | Registrácia
Měřidlo optického výkonu s pamětí
EXFO Měřidlo výkonu — FPM-600
  • Měřidlo optického výkonu pro přímou metodu měření útlumu optické trasy
  • Pro SM (1310, 1550 a 1625 nm) i MM vlákna (850, 1300 nm)
  • Automatické rozpoznání měřené vlnové délky
  • Paměť až pro 1000 naměřených hodnot výkonu
  • Základní zaškolení obsluhy
Pre zobrazenie ceny prenájmu je potrebné byť prihlásený. Login | Registrácia
set priamej metódy s pamäťou
FLS-600 + FPM-600

set obsahuje:

  • zdroj žiarenia FLS-600 s vlnovými dĺžkami 1310/1550/1625 nm
  • merač výkonu FPM-602X
Pre zobrazenie ceny prenájmu je potrebné byť prihlásený. Login | Registrácia
Zdroj optického záření - basic
EXFO Zdroj záření — FLS-300
  • Zdroj optického záření pro přímou metodu měření útlumu optické trasy
  • Varianta pro SM (1310, 1550 nm) nebo MM vlákna (850, 1300 nm)
  • Měřicí šňůry včetně vidového kondicionéru 
  • Základní zaškolení obsluhy
Pre zobrazenie ceny prenájmu je potrebné byť prihlásený. Login | Registrácia
EXFO MAX-940 Telco - pronájem
EXFO MaxTester 940 Telco OLTS

MAX-940 iCert, plně automatická souprava pro přímou metodu

Součástí pronájmu je:

  • Dvě jednotky MAX-940 Telco
  • Vlnové délky 1310/1550/1625nm
  • V případě potřeby je možné doobjednat měřicí patchcordy
  • Základní zaškolení obsluhy
     
Pre zobrazenie ceny prenájmu je potrebné byť prihlásený. Login | Registrácia
Zdroj optického záření - advanced
EXFO Zdroj záření — FLS-600
  • Zdroj optického záření pro přímou metodu měření útlumu optické trasy
  • Varianta pro SM (1310, 1550 a 1625 nm) nebo MM vlákna (850, 1300 nm)
  • Měřicí šňůry včetně vidového kondicionéru
  • Základní zaškolení obsluhy
Pre zobrazenie ceny prenájmu je potrebné byť prihlásený. Login | Registrácia
Měřidlo optického výkonu bez paměti
EXFO Měřidlo výkonu — FPM-300
  • Měřidlo optického výkonu pro přímou metodu měření útlumu optické trasy
  • Pro SM (1310, 1550 a 1625 nm) i MM vlákna (850, 1300 nm)
  • Automatické rozpoznání měřené vlnové délky
  • Základní zaškolení obsluhy
Pre zobrazenie ceny prenájmu je potrebné byť prihlásený. Login | Registrácia
Základní set přímé metody bez paměti - pronájem
EXFO Měřicí soupravy — FiberBasix 50
  • Měřič výkonu bez paměti EPM-50 (kalibrované měřicí vl. délky 850, 1300, 1310, 1490, 1550nm)
  • Zdroj záření ELS-50 SM 1310/1550nm nebo ELS-50 MM 850/1300nm
  • Základní zaškolení obsluhy
     
Pre zobrazenie ceny prenájmu je potrebné byť prihlásený. Login | Registrácia
EXFO MAX-940 iCert - pronájem
EXFO MaxTester 940 Certifikační OLTS

MAX-940 iCert, plně automatická souprava pro přímou metodu


Součástí pronájmu je:

  • Dvě jednotky MAX-940 iCert
  • Vlnové délky 850/1300nm MM, 1310/1550nm SM
  • V případě potřeby je možné doobjednat certifikační patchcordy
  • Základní zaškolení obsluhy
     
Pre zobrazenie ceny prenájmu je potrebné byť prihlásený. Login | Registrácia
Kapesní měřič optického výkonu
EXFO MPC-100: Kapesní měřič optického výkonu
  • Vlnové délky: 850, 980, 1300, 1310, 1490, 1550 a 1625 nm
  • Rozsah: -45 až 23 dBm
  • Ovládání přímo na zařízení nebo přes volně stažitelnou aplikaci v mobilu
  • Základní zaškolení obsluhy
     
Pre zobrazenie ceny prenájmu je potrebné byť prihlásený. Login | Registrácia
Měřič výkonu PON sítí
EXFO PPM-350D PON měřidlo výkonu
  • Měření v průchozím režimu pro verifikaci ONT/ONU
  • Podpora: GPON, EPON, XG-PON, XGS-PON, NG-PON2, 10G-EPON
  • Ovládání přímo na zařízení nebo přes volně stažitelnou aplikaci v mobilu
  • Základní zaškolení obsluhy
     
Pre zobrazenie ceny prenájmu je potrebné byť prihlásený. Login | Registrácia
Dostupné kategorie:
To Top