Katalóg Produktov
Menu
Katalóg produktov

» Monitorovací systémy » monitorovací TAPy

Optický TAP Cubro OPTOSLIM do 100 Gbit (SM,MM, MTP)

Série Cubro OPTOSLIM TAP poskytuje přístup k datům na optické trase s nulovým omezením rychlosti a bez degradace. TAP poskytuje full-duplex informace s nulovým dopadem na provozování linky.

Malý přenosný Network Packet Broker CUBRO Packetmaster EX2
  • Packetmaster EX2 je malý přenosný packet broker, který podporuje 4 x 10/100/1000 Mbit a 2 x 1/10 Gbit porty (SFP SFP+). Každý z 10 Gbit portů může být vybavený SFP+ nebo SFP. Každý port může fungovat jako vstup nebo výstup.
Pokročilý Network Packet Broker CUBRO Packetmaster EXA32100
  • Pokročilý síťový paketový broker CUBRO EXA32100 nabízí možnosti filtrování až do sedmé vrstvy L7.
Moderný Network Packet Broker CUBRO Packetmaster EX484-3
  • Všeobecné funkce: filtrování provozu layer 7 | balancování zátěže| bypass | GRE tunel| VXLAN tunel | agregace many to any | agregace any to many
  • Speciální funkce: filtr na VLAN | přidání / odstranění VLAN |přidání / odstranění  MPLS | filtr na MPLS | modifikace load balance hash | generování sflo / nflow
  • Počet pravidel pro filtrování: 1024
  • Počet vstupních a výstupních portů:
    • 48 x SFP/SFP+ 1-10 Gbit
    • 6 x QSFP 40 Gbit
  • Backplan šířka pásma: 1,2 Tbit
  • Šířka pásma portů:  1 Gbit | 10 Gbit | 40 Gbit
  • Podporovaná připojení:  SFP | SFP+ | QSFP
  • Správa: RS 232 CLI | SSH CLI | SSH Menu | SSH API | WEB GUI | REST API
Přenosný TAP ALBEDO Net.Hunter se záznamem provozu
  • Albedo Net.Hunter je pokročilý příruční TAP s možností záznamu síťového provozu. Je to ideální nástroj pro bezpečnostní aplikace a troubleshooting na místě. Celý provoz je možné uložit buď na lokální pevný disk nebo na externí úložiště. Analýza a záznam se provádí v obou směrech provozu při FULL bit rate s nulovým zpožděním a bez ztráty provozu na lince.
Přenosný TAP ALBEDO Net.Shark

Net.Shark je příruční FPGA TAP. Umožňuje filtrování v propustném režimu a je schopný sledovat provoz na vysokorychlostních datových linkách. Měřicí přístroj je vybavený dvěma testovacími porty a filtrem, který zachycená data pošle k analýze do Wiresharku.

Centralizovaná platforma Cubro Vitrum Management Suite
  • Škálovatelná a centralizovaná platforma pro správu několika Cubro Network Packet Brokerů
  • Umožňuje přístup a činnost více užívatelů ve stejný čas
To Top