Array ( [id] => 1704 [id_app] => 394 [id_rec] => 394 [m_title] => BOSA Brillouin Optical Spectrum Analyzer [m_desc] => BOSA Brillouin Optical Spectrum Analyzer The most advanced and versatile Optical Spectrum Analyzer, the BOSA. Thanks to our unique optical filtering and full spurious free dynamic range the BOSA achieves reliable measurements avoiding artifacts and undesired effects on your measurements. [m_key] => BOSA Brillouin Optical Spectrum Analyzer, Optical Complex Spectrum Analyzer, High Resolution, SOP, DGD, State of Polarization, Phase Measurement, Polarimetry extension, Component analyzer, OSNR, Power, Noise, 100G, 200G, 400G. [jazyk] => CS ) BOSA Brillouin Optical Spectrum Analyzer - PROFIBER Networking
Katalóg Produktov
Menu

Aragon Photonics BOSA - Brillouin optický spektrální analyzátor

  • Čisté optické rozlišení 10 MHz (80 fm)
  • Dynamický rozsah bez parazitních složek (SFDR) 80 dB
  • Modely pro pásma C, C+L a O
  • Nejvyšší rychlost scanování (20 nm/s)
  • Nejlepší přesnost na trhu (0.5 pm)
  • Vynikající schopnosti pro automatizaci
  • Nejlepší add-on možnosti

Aragon Photonics BOSA - Brillouin optický spektrální analyzátor

Nepřetržitá evoluce.

BOSA 400 je nejpokročilejší optický spektrální analyzátor se skutečně vysokým rozlišením. Série BOSA 400 je založená na stimulované Brillouinově spektroskopii a jde a samostatné řešení s nejlepším výkonem mezi HR-OSA přístroji. Jedná se o ideální řešení pro dosažení přesných spektrálních měření.

BOSA 400 je evolucí série BOSA 200 a představuje velký krok, co se rychlosti a přesnosti týče. S 20nm/s a 0.5pm je série BOSA 400 nejrychlejší a nejpřesnější optický spektrální analyzátor s ultra vysokým rozlišením.

Nejlepší výkon. Vždy.

Série BOSA 400 využívá výhod dobře známých vlastností, jako jsou čisté optické rozlišení 10MHz a dynamický rozsah bez parazitních složek 80 db.

Získejte spolehlivé a rychlé výsledky analýzy optického spektra a snadno integrujte váš BOSA do zbytku laboratorní infrastruktury díky jeho schopnostem automatizace.

Vysoká přidaná hodnota. Pouze jedna krabice.

Pro sérii BOSA 400 jsou dostupné add-on možnosti, což z ní činí nejverzatilnější řešení pro optickou spektrální analýzu. Přidejte k vaší BOSA 400 měření fáze, analýzu polarizace, tester komponent nebo laserový výstup. To vše si lze užít pouze v jednom měřicím přístroji. Vítejte u BOSA 400.

Dostupné modely.

Série BOSA 400 je dostupná v pásmech C, L a O. Ať už pouze pásmo C, nově také pásmo O, nebo typická kombinace pásem C+L. Můžete tak pořídit konfiguraci, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.


Datasheet

název typ kB
Brochure 2017 BOSA 400 pdf 583.27K

Manuály

Produkt neobsahuje manuály.

Software & download

Produkt neobsahuje software.

Příslušenství

Produkt neobsahuje příslušenství.
To Top