Katalóg Produktov
Menu
Katalóg produktov

» Monitorovacie systémy » monitorovacie TAPy

Optický TAP Cubro OPTOSLIM do 100 Gbit (SM,MM, MTP)

Séria Cubro OPTOSLIM TAP poskytuje prístup k dátam na optickej trase s nulovým obmedzením rýchlosti a bez degradácie. TAP poskytuje full-duplex informácie s nulovým dopadom na prevádzkovanie linky.

Malý prenosný Network Packet Broker CUBRO Packetmaster EX2

Packetmaster EX2 je malý prenosný packet broker, ktorý podporuje 4 x 10/100/1000 Mbit a 2 x 1/10 Gbit porty (SFP SFP+). Každý z 10 Gbit portov môže byť vybavený SFP+ alebo SFP. Každý port môže fungovať ako vstup alebo výstup.

Pokročilý Network Packet Broker CUBRO Packetmaster EXA32100

Pokročilý sieťový paketový broker CUBRO EXA32100 ponúka možnosti filtrovania až do layer 7.

Moderný Network Packet Broker CUBRO Packetmaster EX484-3

CUBRO Packetmaster EX 484-3 je moderný Network Packet Broker, ktorý agreguje, filtruje a balancuje záťaž sieťovej prevádzky určenej nástrojom pre monitorovanie, bezpečnosť alebo správu siete.

Prenosný TAP ALBEDO Net.Hunter so záznamom prevádzky

Albedo Net.Hunter je pokročilý príručný TAP s možnosťou záznamu sieťovej prevádzky. Vďaka svojej schopnosti je ideálny pre bezpečnostné aplikácie a troubleshooting na mieste. Celú prevádzku je možné uložiť buď na lokálny pevný disk. Analýza a záznam sú prevádzané v oboch smeroch pri FULL bit rate s nulovým oneskorením a bez straty na prevádzky na linke.

Prenosný TAP ALBEDO Net.Shark

Net.Shark je príruční FPGA TAP. Umožňuje filtrovanie v priepustnom režime a je schopný sledovať prevádzku na vysokorýchlostných dátových linkách. Merací prístroj je vybavený dvoma testovacími portami a filtrom, ktorý zachytené dáta pošle na Wireshark.

Centralizovaná platforma Cubro Vitrum Management Suite
  • Škálovateľná a centralizovaná platforma na spravovanie niekoľkých Cubro Network Packet Brokerov
  • Umožňuje prácu viacerých užívateľov naraz
To Top