Eshop menu
Eshop
Košík: 0 ks | zobrazit košík

» Novinky

EXFO Výhodná sada - videomikroskop — FIP-430B KIT
  • Cena 39 895 Kč včetně příslušenství (do vyprodání zásob)
  • Včetně adaptérů pro konektory SC/APC, SC/UPC, E2000/APC, FC/UPC, LC/UPC
  • Plně automatizovaný proces včetně automatického zaostření
  • Integrovaná analýza čela konektoru (IEC nebo vlastní standardy)
  • Plnohodnotné možnosti generování protokolů o inspekci
Pro zobrazení cen a nákup je potřebné být přihlášený. Login | Registrácia
Filtr měřicí pro OTDR 1625nm
  • WDM filtr pro měření "živých" síťí na 1625 nm
  • Vhodné pro měřidlo OTDR EXFO MAX-730C a MAX-715B jako slučovač portů SM a SM Live
  • Propustné pásmo (Pass Band) 1600 - 1660 nm
  • Zádržné pásmo (Reflection Band) 1260-1581 nm
  • Izolace zádržného pásma > 30 dB
Pro zobrazení cen a nákup je potřebné být přihlášený. Login | Registrácia
FITEL EZ!Fuse Splice On konektor SM LC/UPC 250/900
  • Rychlé a snadné konektorování vlákna v terénu
  • Předpřipravené vlákno ve feruli (neprovádí se leštění ani lepení vlákna)
  • Instalace bez ukládání do kazet a boxů
  • Vložný útlum < 0,3 dB (typický), reflektance < -50 dB
  • Určeno pro montáž na ochranu vlákna 250 um a 900 um
Pro zobrazení cen a nákup je potřebné být přihlášený. Login | Registrácia
FITEL EZ!Fuse Splice On konektor SM LC/APC 250/900
  • Rychlé a snadné konektorování vlákna v terénu
  • Předpřipravené vlákno ve feruli (neprovádí se leštění ani lepení vlákna)
  • Instalace bez ukládání do kazet a boxů
  • Vložný útlum < 0,3 dB (typický), reflektance < -60 dB
  • Určeno pro montáž na ochranu vlákna 250 um a 900 um
Pro zobrazení cen a nákup je potřebné být přihlášený. Login | Registrácia
FITEL ID-H/R v3 Identifikátor vlákna
  • Identifikace živého i neživého vlákna
  • Není nutné rozpojovat trasu
  • Identifikace směru provozu
  • Detekce signálu až -50 dBm
  • Funkční i na vláknech G.657.A2
  • Rozpoznávání frekvencí 270 Hz, 1 kHz, 2 kHz
  • Lehké a kompaktní provedení
Pro zobrazení cen a nákup je potřebné být přihlášený. Login | Registrácia
To Top