Katalóg Produktov
Menu

Aplikácie

Zamyslite sa nad svojou budúcnosťou, ponúknite viac, než dokáže Vaša konkurencia.
Doporučené merania optickej kabeláže v datacentrách

- Odporúčané typy meraní v datacentrách po inštalácií optickej SMF a MMF kabeláže s cieľom čo najlepšie a najpresnejšie overiť a dokladovať kvalitu.

TCP vs UDP

- Jaký je rozdíl mezi TCP a UDP?

- Jaký vliv mají poruchy v sítí na porpustnost TCP a UDP?

OTDR měření

- Nepostradatelné pro výstavbu optických sítí

- Povinná součást akceptačního měření

- Nástroj pro lokalizaci poruch sítě

Měřicí port v NIX.CZ

- Měřte proti portu v NIX.CZ

- Kalibrovaný měřicí systém EXFO

- Referenční měřicí metoda (IETF RFC 6349, ITU-T Y.1564)

Zobraziť všetky články

Produkty

FITEL S179, 3D zváračka na jadro
  • Odolnosť proti prachu, vode, vetru a nárazom
  • Nízka hmotnosť (2 kg) a nízky profil zváračky
  • Extrémne rýchle zapečenie ochrany za 9s
  • Výdrž batérie 200 zvarov a zapečení
  • Zváracie programy pre G.657.A1/2, G.657.B3 (EZ-Bend)
  • Stabilný nízky vložný útlm zvaru
  • Odnímateľná V-drážka pre jednoduchú údržbu
  • Dotykový LCD, NFC, Wi-Fi, FITEL SMART APP
  • Lokalizácia menu v slovenskom jazyku
Optický multimeter - EXFO OX1 PRO PPM Servis
  • Optical Explorer OX1 - prvý multimeter pre optické vlákna
  • Tester pre každodennú inštaláciu a servis last mile sietí
  • Zobrazenie všetkých udalostí trasy (Link Mapper)
  • Verzia PRO s vlnovou dĺžkou 1650 nm pre meranie na živej sieti
  • Unikátny patent - EXFO Fault Explorer™
  • Patentovaná ochrana poškodenia konektoru Click-Out™
  • Detekcia splitteru až 1 : 64
  • Aktivácia linky z vonkajších priestorov k ONT
  • Inline dual-band power checker PPM
EXFO FTB 5GPro Testovacie riešenie pre 5G mobilné siete
  • Validácia sietí eCPRI a linek s rýchlosťami 10 Gb/s a 25 Gb/s
  • Validácia sietí CPRI a linek s rychlosťami 1,2 Gb/s a 10,1 Gb/s
  • Testovánie s využitím BER a QoS (napr. oneskorenie)
  • Testovanie 100G Ethernet s využitím iSAM (ITU Y.1564, RFC 6349)
  • Optický mikroskop na kontrolu čistoty konektorov
  • iOLM software pre charakterizáciu vláknových spojení, hlavne celkového útlmu
  • Výkonná a presná RF spektrálna analýza pre siete CPRI v reálnom čase
  • Plna automatizovaný software iORF pre detekciu RF interferencí a PIM
  • iOptics testovacie aplikácie pre overenie kvality transceiverov 1 Gb/s až 100 Gb/s
  • Podpora SyncE, 1588-PTP a Wander/TE pre validáciu synchronizácie a časovania
EXFO Inspekční videomikroskop — FIP-430B KIT
  • Cena 39 895 Kč včetně příslušenství (do vyprodání zásob)
  • Včetně adaptérů pro konektory SC/APC, SC/UPC, E2000/APC, FC/UPC, LC/UPC
  • Plně automatizovaný proces včetně automatického zaostření
  • Integrovaná analýza čela konektoru (IEC nebo vlastní standardy)
  • Plnohodnotné možnosti generování protokolů o inspekci

Vyberáme zo školení a akcií

To Top