Katalóg Produktov
Menu

KALENDÁŘ AKCÍ

Last-Mile OTDR — MaxTester 715B
  • Praktický, lehký, výkonný, tabletem inspirovaný design
  • Sedmipalcový displej vhodný pro venkovní použití – největší ve své kategorii
  • Provoz na baterii 12 hodin
  • Mrtvé zóny: EDZ 1 m, ADZ 4 m
  • Dynamický rozsah 30/28/28 dB
  • Odolný design pro použití venku
  • Připraveno na iOLM: inteligentní a dynamická aplikace, která z komplexní analýzy OTDR stopy dělá operaci na jedno stisknutí
Laditelné OTDR — FTBx-740C-DWC
  • ITU C-band výběr mřížky kanálu pro testování DWDM
  • Multiplexing/demultiplexing
  • Testování za provozu uvnitř DWDM
  • Vysoké rozlišení a krátké mrtvé zóny
  • Zvolte seznam oblíbených či importovaných kanálů
  • Podporuje kombinované DWDM a CWDM moduly s platformou FTB-2
Inspekční sonda — FIP-400B Wireless
  • Plně automatizovaný proces na jedno stisknutí tlačítka
  • Kompletně bezdrátový přístroj napájený vlastní baterií
  • Provoz bez obrazovky díky LED indikaci splnil/nesplnil
  • Integrovaná analýza čela konektoru (IEC, IPC nebo vlastní standardy) pomocí ConnectorMax2
  • Mobilní aplikace ConnectorMax2 plná funkcí kompatibilní s Android a iOS zařízeními
  • Plnohodnotné možnosti generování zpráv na mobilních zařízeních
  • Celodenní provoz na baterii, který vás nezklame
Ether10.DuaLoop
  • Two RJ-45 Port supporting: 10BASE-T, 100BASE-TX and 1000BASE-T
  • Two SFP Port supporting:10BASE-T, 100BASE-TX, 100BASE-FX, 1000BASE-T, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX, 1000BASE-ZX and 1000BASE-BX
  • Touchscreen
  • Battery operated
  • Rubber Boot
  • L1/L2/L3/L4 loopback
  • Q-in-Q VLAN support
  • MPLS support
  • Scan MAC/IP/VLAN/QinQ
  • Advanced Counts: Up to 8 filters at MAC, IP, TCP/UDP
  • LEDs all events at a glance
FITEL S178A V2, 3D na jádro
  • Odolnost proti prachu (IP5X), vodě (IPX2), větru a nárazům
  • Nízký profil a váha 2,3kg
  • Výdrž baterie 200 svarů a zapečení
  • Svaření za 7s, zapečení ochrany 25s
  • Automatická kompenzace svařovacího oblouku
  • Svařování vláken G.657.A1/2, G.657.B3 (EZ Bend)
  • České menu a český uživatelský manuál
CableMaster 800
  • Test your network and coax cabling quickly and conveniently (RJ45 and F-coaxial connectors)
  • Get an overview of the correct cable wiring with a graphical display in wire map format
  • Determine cable lengths and distance to cable faults with a full TDR measurement
  • Carry out a PoE load test to ensure trouble-free operation of PoE devices (displays voltage and power)
  • Quickly document your work within a blink of the eye with screenshots of your test results
  • Keep an overview on running networks with the additional active testing features of CableMaster 800
zodolnené predradné vlákno 500m
  • malé rozmery vlákna
  • smart systém uloženia pripojovacích káblikov
  • zodolnené prevedenie
  • armované 3mm kábliky
To Top