Eshop menu
Eshop
Košík: 0 ks | zobrazit košík

Novinky

EXFO Výhodná sada - bezdrátový videomikroskop — FIP-435B KIT
  • Cena 55 695 Kč včetně příslušenství (do vyprodání zásob)
  • Bezdrátová sonda - wifi připojení k iOS, Android, PC, EXFO
  • Včetně adaptérů pro konektory SC/APC, E2000/APC, LC/APC, LC/UPC
  • Plně automatizovaný proces včetně automatického zaostření
  • Integrovaná analýza čela konektoru (IEC nebo vlastní standardy)
  • Plnohodnotné možnosti generování protokolů o inspekci 
Cena: 55 695,00 
Pro zobrazení cen a nákup je potřebné být přihlášený. Login | Registrácia
SOFTING CableMaster FO
  • Kompaktní Optical Power Meter
  • Ergonomický design, malý a praktický, snadný k přenášení
  • Zobrazení výkonu v jednotkách: dBm/dB/mW
  • Provoz na dobíjecí baterii až 80 hodin
  • Multifunkční (měření optického výkonu/útlumu, VFL (červený laser), metalický test RJ45 patch kabelu, svítilna do racku)
Pro zobrazení cen a nákup je potřebné být přihlášený. Login | Registrácia
FITEL S327A Lámačka optických vláken
  • Životnost čepele až 65 000 lomů
  • Snadná změna pozice čepele bez použití nářadí
  • Uživatelsky vyměnitelná čepel
  • Zalomení vlákna v jednom kroku
  • Automatické odvážení odpadního vlákna
  • Nízká hmotnost
  • Záruka 24 měsíců
Pro zobrazení cen a nákup je potřebné být přihlášený. Login | Registrácia
FITEL S154-AC, 3D automatická svářečka optických vláken na plášť
  • Rychlé a spolehlivé svařování s nízkým vložným útlumem (0,03 dB)
  • Odolná konstrukce s nízkým profilem ideální pro FTTx
  • Navazuje na osvědčený design modelu FITEL S179
  • Technologie aktivního vystředění vlákna na plášť
  • Nízká hmotnost svářečky (1,85 kg)
  • Výdrž baterie 200 svarů a zapečení
  • Odnímatelná V-drážka pro snadnou uživatelskou údržbu
  • Připraveno pro montáž stativu a pracovních stolků
  • Menu v českém jazyce
  • Určeno pro FTTx, LAN, metropolitní sítě, datacentra, SOC
Pro zobrazení cen a nákup je potřebné být přihlášený. Login | Registrácia
Filtr měřicí pro OTDR 1625nm
  • WDM filtr pro měření "živých" síťí na 1625 nm
  • Vhodné pro měřidlo OTDR EXFO MAX-730C a MAX-715B jako slučovač portů SM a SM Live
  • Propustné pásmo (Pass Band) 1600 - 1660 nm
  • Zádržné pásmo (Reflection Band) 1260-1581 nm
  • Izolace zádržného pásma > 30 dB
Pro zobrazení cen a nákup je potřebné být přihlášený. Login | Registrácia
FITEL ID-H/R v3 Identifikátor vlákna
  • Identifikace živého i neživého vlákna
  • Není nutné rozpojovat trasu
  • Identifikace směru provozu
  • Detekce signálu až -50 dBm
  • Funkční i na vláknech G.657.A2
  • Rozpoznávání frekvencí 270 Hz, 1 kHz, 2 kHz
  • Lehké a kompaktní provedení
Pro zobrazení cen a nákup je potřebné být přihlášený. Login | Registrácia
To Top