Katalóg Produktov
Menu
Katalog produktú

» Příslušenství » předřadná vlákna a měřící filtry

Předřadná, zařadná vlákna pro měřidla OTDR 

Filtr měřicí pro XGS-PON 1577/1490nm SC/APC
  • Filtr pro měření XGS-PON
  • Pass Band Wavelength 1577 nm
  • Reflect Band Wavelength 1490 nm
  • Pass port Isolation Reflect Band 30 dB
  • Reflect port Isolation Pass Band 15 dB
  • Konektory 3x SC/APC
Předřadné vlákno PROFiber PSB-TC-20
  • Důležitá pomůcka pro výstavbu a údržbu optických tras pomocí optického multimetru EXFO OX1 nebo reflektometru
  • Předřadné vlákno pokryje "mrtvou zónu" a umožní měřit útlum na celé délce vlákna včetně vstupního konektoru
  • Lehké a skladné provedení s uložením volných konců vláken v textilním pouzdře
  • Verze s vláknem SM i MM
  • Široká nabídka konektorů
EXFO Předřadné vlákno SPSB
  • Nezbytná pomůcka pro výstavbu, údržbu optických tras pomocí optického reflektometru
  • Pokryje „mrtvou zónu“ a umožní měřit útlum na celé délce vlákna včetně vstupního a výstupního konektoru
  • Lehké a skladné provedení s uložením pigtailů v textilní pouzdře
  • Verze s vláknem SM i MM
  • Široká nabídka konektorů
PROFiber Předřadné vlákno SM PSB-B-500
  • Předřadné vlákno SM (G.652.D), 500 m
  • Technologie výroby bez svarů
  • Nezbytná pomůcka pro výstavbu, údržbu optických tras pomocí optického reflektometru
  • Pokryje „mrtvou zónu“ a umožní měřit útlum na celé délce vlákna včetně vstupního a výstupního konektoru
  • Široká nabídka konektorů
PROFiber Předřadné vlákno SM PSB-B-1000
  • Předřadné vlákno SM (G.652.D), 1000 m
  • Technologie výroby bez svarů
  • Nezbytná pomůcka pro výstavbu, údržbu optických tras pomocí optického reflektometru
  • Pokryje „mrtvou zónu“ a umožní měřit útlum na celé délce vlákna včetně vstupního a výstupního konektoru
  • Široká nabídka konektorů
PROFiber Předřadné vlákno OM2 PSB-C-200
  • Předřadné vlákno MM 50 um (OM2), 200 m
  • Technologie výroby bez svarů
  • Nezbytná pomůcka pro výstavbu, údržbu optických tras pomocí optického reflektometru
  • Pokryje „mrtvou zónu“ a umožní měřit útlum na celé délce vlákna včetně vstupního a výstupního konektoru
  • Široká nabídka konektorů
PROFiber Předřadné vlákno OM1 PSB-D-200
  • Předřadné vlákno MM 62,5 um (OM1), 200 m
  • Technologie výroby bez svarů
  • Nezbytná pomůcka pro výstavbu, údržbu optických tras pomocí optického reflektometru
  • Pokryje „mrtvou zónu“ a umožní měřit útlum na celé délce vlákna včetně vstupního a výstupního konektoru
  • Široká nabídka konektorů
PROFiber Předřadné vlákno SM FTB-PSB-B-500
  • Předřadné vlákno SM (G.652.D), 500 m
  • Zásuvný modul pro platformy EXFO
  • Technologie výroby bez svarů
  • Nezbytná pomůcka pro výstavbu, údržbu optických tras pomocí optického reflektometru
  • Pokryje „mrtvou zónu“ a umožní měřit útlum na celé délce vlákna včetně vstupního a výstupního konektoru
  • Široká nabídka konektorů
PROFiber Předřadné vlákno SM FTB-PSB-B-1000
  • Předřadné vlákno SM (G.652.D), 1000 m
  • Zásuvný modul pro platformy EXFO
  • Technologie výroby bez svarů
  • Nezbytná pomůcka pro výstavbu, údržbu optických tras pomocí optického reflektometru
  • Pokryje „mrtvou zónu“ a umožní měřit útlum na celé délce vlákna včetně vstupního a výstupního konektoru
  • Široká nabídka konektorů
PROFiber Předřadné vlákno MM OM1 FTB-PSB-D-200
  • Předřadné vlákno MM OM1 (62,5 um), 200 m
  • Zásuvný modul pro platformy EXFO
  • Technologie výroby bez svarů
  • Nezbytná pomůcka pro výstavbu, údržbu optických tras pomocí optického reflektometru
  • Pokryje „mrtvou zónu“ a umožní měřit útlum na celé délce vlákna včetně vstupního a výstupního konektoru
  • Široká nabídka konektorů
PROFiber Předřadné vlákno MM OM2 FTB-PSB-C-200
  • Předřadné vlákno MM OM2 (50 um), 200 m
  • Zásuvný modul pro platformy EXFO
  • Technologie výroby bez svarů
  • Nezbytná pomůcka pro výstavbu, údržbu optických tras pomocí optického reflektometru
  • Pokryje „mrtvou zónu“ a umožní měřit útlum na celé délce vlákna včetně vstupního a výstupního konektoru
  • Široká nabídka konektorů
EXFO SPSB-EF Encircled Flux vidový kondicionér
  • EF-kompatibilní podle TIA-526-14-B a IEC 61280-4-1 Ed. 2.0
  • Optimalizován pro měření útlumu mnohovidových vláken
  • Tier-1/2 testování mnohovidových vláken podle TIA-568
  • Referenční konektory s přísnými výrobními tolerancemi pro maximální přesnost a opakovatelnost
Fibernet zodolněné předřadné vlákno 500 m
  • Malé rozměry vlákna
  • Smart systém uložení připojovacích kabelů
  • Zodolněné provedení
  • Armované 3 mm kabely
FIBERLAUNCH Předřadné vlákno s navíjecími pigtaily
  • Unikátní mechanismus navíjení pigtailů
  • Možnost nastavení délky pigtailů
  • Pancéřová nebo běžná ochrana vlákna
  • Lehké, ploché a malé předřadné vlákno
  • Lze připevnit na opasek
  • Optické vlákno Corning
To Top