Katalóg Produktov

Volné pracovní pozice

Rozšiřujeme náš tým a hledáme kolegu na pozici

TECHNICKÝ SPECIALISTA PRODEJE – specializace na vláknovou optiku a sítě Ethernet

Jedná se o práci na plný úvazek

Náplň práce:
-    Práce se stávajícími klienty a navazování nových obchodních vztahů s důrazem na prodej měřicích a servisních přístrojů pro optické komunikace, telekomunikace, kabeláže a sítě rychlého internetu
-    Osobní komunikace se zákazníky a řešení jejich potřeb, vedení zákaznických projektů
-    Účast na tuzemských i zahraničních konferencích
-    Komunikace s dodavateli měřicí techniky v českém a anglickém jazyce
-    Produktové kampaně a dokumentace ve spolupráci s marketingovým oddělením

Požadavky:
-    Samostatnost
-    Komunikační schopnosti
-    Flexibilita
-    SŠ technického zaměření výhodou
-    Znalost technické angličtiny (čtení textů, emailová komunikace)
-    MS Office
-    Řidičský průkaz skupiny B

Místo výkonu práce: Praha
Platové podmínky: Výkonově orientovaná mzda, nástupní plat 50 tis Kč
Zaměstnanecké benefity. Příspěvek na stravenky, možnost využití služebního vozidla k soukromým účelům, možnost práce z domova v určité dny atd.

Nástup: ihned

V případě zájmu, kontaktujte: Kateřina Hanibalová, email: katerina.hanibalova@profiber.eu

To Top