Kompletní a agilní testování 10G služeb
Od vývoje v laboratoři po troubleshooting v terénu nabízí moduly série FTBx-8870/8880 Power Blazer od EXFO rozličné testovací aplikace pro širokou škálu technologií s rychlostmi do 10G.
- EXFO TFv – virtualizace testovacích funkcí včetně plovoucích licencí FTB Anywhere a časových licencí FTB OnDemand pro maximální flexibilitu
- Kompatibilní s rackmount platformou LTB-8 EXFO nabízející schopnost hot-swap
- Kompatibilní s kompaktní platformou FTB-2 Pro, která zahrnuje integrované optické nástroje a schopnost na baterii provozovat až dva moduly současně pro až čtyři 10 GigE porty
- Podporován EXFO Multilink, webovou aplikací pro snadnou hromadnou správu a vzdálený přístup
DSn/PDH a SONET/SDH
- Před spuštěním testů nakonfigurujte uživatelsky definované bit-error-rate (BER) prahové hodnoty. Díky jasnému verdiktu splnil/nesplnil po dokončení testu je snadné interpretovat výsledky.
Klíčové vlastnosti Ethernet
- Mód inteligentní detekce sítě umožňuje snadno provést scan sítě a připojit se k libovolnému dostupnému EXFO datacom testeru ovládanému na dálku bez potřeby dalšího technika na druhém konci.
- Funkce Smart Loopback nabízí pět různých loopback módů, které umožňují přizpůsobit se každé situaci.
- Duální testování umožňuje jedinému technikovi s jedním modulem spustit buď EtherSAM nebo RFC 2544 testy a získat výsledky z obou směrů.
- Podpora tagů virtuálních LAN sítí, Q-in-Q VLAN tagů a multiprotokolového přepínání labelů (MLSP) pro zlepšení bezpečnosti, škálovatelnosti, spolehlivosti a výkonu.
Príslušenstvo
Produkt neobsahuje príslušenstvo.
Produkt manažér:
Peter Potrok

Key Account Manager
Josef Beran

Technický specialista prodeje
Školenia
Dokumentácia a download
Datasheet
Manuály
Produkt neobsahuje manuály.
Software & download
Produkt neobsahuje software.