Katalóg Produktov
Menu

Měřicí sada pro FTTx přípojky-VÝSTAVBA

  • Vše v jednom za minimální investici
  • Ověření kvality FTTx přípojky
    - při výstavbě
  • Certifikace poskytované služby.
  • Praktické do jedné ruky
  • Do it right first time! – Udělejte to správně napoprvé!
Produkt je dostupný i v E-shop.

Měřicí sada pro FTTx přípojky-VÝSTAVBA

VŠE V JEDNOM ZA MINIMÁLNÍ INVESTICI

Ověření kvality FTTx přípojky + certifikace poskytované služby.

Ať už při instalaci a aktivaci přípojek FTTx nebo při lokalizaci poruch přípojek FTTx, vám tato sada poskytne vše potřebné pro zdárné dokončení vaší práce.
Kombinace tří měřicích přístrojů EXFO a čisticího pera Neoclean vám umožní kontrolu a případné vyčištění optických konektorů, změření parametrů optického přípojky a změření rychlosti datového připojení.
 

1. Je optická trasa správně nainstalovaná? Není na trase špatný svar nebo ohyb?
Vše během chvilky odhalí optický multimetr EXFO Optical Explorer OX1.

EXFO OX1

Optical Explorer OX1 změří délku vlákna, vložný útlum a útlum odrazu a lokalizuje poruchy použitím EXFO patentu Fault XplorerTM. To vše provede během jediného měření bez složitého nastavování a to v rekordním čase pod tři vteřiny.
Pro doplňkové měření poslouží zabudované měřidlo optického výkonu a zdroj záření.

- Tester pro každodenní VÝSTAVBU
- Rychlé vyhodnocení přípojek
- Lokalizace událostí – EXFO Fault XplorerTM
- Automatizace postupů pomocí TestFlow

Pro výstavbu a měření nenasvícených vláken bez provozu je vhodná verze OX1-I, která měří na vlnových délkách 1310/1550 nm.
EXFO OX1-I
 

 

2. Zjistili jste vysoké hodnoty odrazu na trase nebo zvýšený útlum na konektorových spojeních?
Inspekční videomikroskop EXFO FIP-435B stav konektoru a jeho čistotu a prověří a Neoclean případně snadno vyčistí.

EXFO FIP-435BBezdrátový inspekční videomikroskop umožňuje kontrolu optických konektorů pro odhalení nečistot a poškození ferrule.
Přes Wi-fi připojíte k mobilním zařízením s iOS nebo Android a pomocí aplikace EXFO ConnectorMax2 mobile plně využíváte všech funkcí mikroskopu:

- odhalení znečištěných/poškozených konektorů na patchcordu (male) i patchpanelu (female)
- tři stupně přiblížení
- automatické centrování vlákna
- automatické zaostření a zachycení snímku
- automatické vyhodnocení PASS/FAIL podle IEC/IPC a ukládání protokolu o kontrole ve formátu PDF

EXFO FIP-435B

 

 

NTT-AT Neoclean

Neoclean vyčistí čelo optického konektoru jedním stisknutím jak na patchcordu (male), tak v průchodkách a patchpanelech (female).
Bez problémů si poradí s rovným i šikmým leštěním konektoru (UPC/APC).

Pro konektory s 2,5mm ferulí (např FC, SC, E2000) je určena verze Neoclean E3.
NTT-AT Neoclean E3

Pro konektory s 1,25mm ferulí (např LC, MU) je určena verze Neoclean E1.
NTT-AT Neoclean E1

 

 


3. Pokud je optická trasa v pořádku, pak zbývá změřit a certifikovat rychlost datového připojení.
O to se postará certifikační tester připojení k internetu EXFO EX1.

EXFO EX1Tento certifikační tester připojení s dedikovaným hardwarem a algoritmem Speedtest® od Ookla® ve spojení s vaším mobilním zařízením s iOS nebo Android poskytne opakovatelné a spolehlivé výsledky při každém měření.
O certifikaci přípojky lze na místě vystavit protokol v pdf a zaslat jej zákazníkovi.
Měření je možné na rozhraní 10/100/1000 Mbit/s, Optical 1GE SFP a WiFi 802.11 ac/a/b/g/n.
Součástí je i analýza síly signálu WiFi a vykreslení kanálové mapy (pásma 2,4 GHz a 5 GHz).

- Měření rychlosti datové přípojky
- Dedikovaný HW (FPGA čip)
- Wifi kanálová mapa (2,4 a 5GHz)
- Rychlosti až 1Gbit/s včetně RJ45, SFP, Wifi

EXFO EX1

 

 

Měřicí sada obsahuje:
Optický multimetr EXFO OX1-I 
500m předřadné vlákno EXFO SPSB-B-500 s konektory SC/APC-SC/APC
Inspekční videomikroskop EXFO FIP-435B včetně adaptérú FIPT-400-U25MA a FIPT-400-SC-APC
Čisticí pero NEOCLEAN-E3
Certifikační tester připojení k internetu EXFO EX1
Transportní brašnu

Další příslušenství je možné objednat samostatně.

Ostatní měřicí sady pro FTTx přípojky naleznete ZDE, případně je možné sadu individuálně upravit.


Produkt manažer:

Marcel Mondočko
Technický špecialista predaja
Petr Kormaňák
Servis a technická podpora


Datasheet

Produkt neobsahuje dokumentaci.

Manuály - Dostupné po přihlášení.

Produkt neobsahuje manuály.

Software & download - Kompletní ponuka softvéru je dostupná po přihlášení.

Produkt neobsahuje software.

Příslušenství

FIPT-400-E2000-APC

Výměnný adaptér pro inspekci optických konektorů.

FIPT-400-E2000-APC je adaptér pro konektory E2000 s šikmým leštěním APC v průchodkách.

FIPT-400-FC-SC

Výměnný adaptér pro inspekci optických konektorů.

FIPT-400-FC-SC je adaptér pro konektory FC a SC s rovným leštěním UPC v průchodkách.

FIPT-400-FC_APC

Výměnný adaptér pro inspekci optických konektorů.

FIPT-400-FC-APC je adaptér pro konektory FC s šikmým leštěním APC v průchodkách.

FIPT-400-SC-APC

Výměnný adaptér pro inspekci optických konektorů.

FIPT-400-SC-APC je adaptér pro konektory SC s šikmým leštěním APC v průchodkách.

FIPT-400-ST

Výměnný adaptér pro inspekci optických konektorů.

FIPT-400-ST je adaptér pro konektory ST s rovným leštěním UPC v průchodkách.

FIPT-400-U12M

Výměnný adaptér pro inspekci optických konektorů.

FIPT-400-U12M je univerzální adaptér pro konektory s 1,25mm ferulí a rovným leštěním UPC na patchcordu. Například LC/UPC,...

FIPT-400-U12MA

Výměnný adaptér pro inspekci optických konektorů.

FIPT-400-U12MA je univerzální adaptér pro konektory s 1,25mm ferulí a šikmým leštěním APC na patchcordu. Například...

FIPT-400-U25M

Výměnný adaptér pro inspekci optických konektorů.

FIPT-400-U25M je univerzální adaptér pro konektory s 2,5mm ferulí a rovným leštěním UPC na patchcordu. Například SC/UPC,...

FIPT-400-U25MA

Výměnný adaptér pro inspekci optických konektorů.

FIPT-400-U25MA je univerzální adaptér pro konektory s 2,5mm ferulí a šikmým leštěním APC na patchcordu. Například...

Chemtronics Electro-Wash MX
  • Bezpečný pro plasty
  • Hořlavý
  • Extra čisticí účinek
  • Střední rychlost vypařování zvyšuje čisticí účinek
  • Nezanechává rezidua
  • ...
Chemtronics čisticí platforma QbE
  • Kompletní systém pro čištění vláknové optiky – nepotřebuje nakupovat náplně či mechanismus nákladný na údržbu
  • Efektivní „mokré“ či „suché“...
Kimberly-Clark Kapesníčky Kim Wipes
  • Suché kapesníčky Kim Wipes (280 ks kapesníčků)
NTT-AT NEOCLEAN-E Pen Type E1
  • Čisticí pero pro čištění optických konektorů v rozvaděči i na pigtailu/patchcordu s ferulí o velikosti 1,25 mm.
  • Určeno pro konektory LC a MU
  • ...
NTT-AT NEOCLEAN-E Pen Type E3
  • Čisticí pero pro čištění optických konektorů v rozvaděči i na pigtailu/patchcordu s ferulí o velikosti 2,5 mm.
  • Určeno pro konektory SC, FC, ST,...
PROFiber Networking Čisticí souprava SPHK-01

Souprava pro čištění optických konektorů:

  • MENDA nádobka na isopropylalkohol 0,2l
  • Kimberly-Clark kapesníčky Kim Wipes
  • NTT-AT čisticí tyčinky...
Optický multimetr - EXFO OX1 PRO Servis
  • Optical Explorer OX1 - první multimetr pro optická vlákna
  • Tester pro každodenní instalaci a servis last mile sítí
  • Zobrazení veškerých událostí...
Optický multimetr - EXFO OX1 PRO Výstavba
  • Optical Explorer OX1 - první multimetr pro optická vlákna
  • Tester pro každodenní instalaci a servis last mile sítí
  • Zobrazení veškerých událostí...
Optický multimetr - EXFO OX1 Servis
  • Optical Explorer OX1 - první multimetr pro optická vlákna
  • Tester pro každodenní instalaci a servis last mile sítí
  • Unikátní patent - EXFO Fault...
Optický multimetr - EXFO OX1 Výstavba
  • Optical Explorer OX1 - první multimetr pro optická vlákna
  • Tester pro každodenní instalaci a servis last mile sítí
  • Unikátní patent - EXFO Fault...
To Top