Katalóg Produktov
Menu

FITEL EZ!Fuse Splice On konektor SM SC/APC 250/900

  • Rychlé a snadné konektorování vlákna v terénu
  • Předpřipravené vlákno ve feruli (neprovádí se leštění ani lepení vlákna)
  • Instalace bez ukládání do kazet a boxů
  • Vložný útlum < 0,3 dB (typický), reflektance < -60 dB
  • Určeno pro montáž na ochranu vlákna 250 um a 900 um
Produkt je dostupný i v E-shop.

FITEL EZ!Fuse Splice On konektor SM SC/APC 250/900

FITEL EZ!Fuse jsou navařované konektory (Splice On Connector), které umožňují rychlou a snadnou montáž konektoru na optické vlákno v terénu. Splice On konektor se skládá z několika dílů, které se postupně montují na vlákno a výsledkem je optický konektor s nízkým vložným útlumem a reflektancí. Optické vlákno je předpřipraveno ve feruli konektoru a navařuje se přímo na konektorované optické vlákno svářečkou optických vláken. Neprovádí se lepení ani leštění ferule konektoru. Svar je ukryt v těle konektoru a odpadá montáž ochrany svaru do kazety. Proces montáže Splice On konektoru je rychlejší než klasické navařování pigtailu a ukládání vlákna do kazety.
Použití Splice On konektorů je vhodné pro instalace v FTTx, data centrech nebo pro servisní činnost. Splice On konektory umožňují v terénu vytvořit patchcord o přesně potřebné délce. 

 

Technické parametry FITEL EZ!Fuse SOC SC/APC 250/900

  • SC/APC
  • vlákno SM, G.652.D
  • určeno pro montáž na vlákno 250 um a 900 um
  • vložný útlum 0,3 dB (typický)
  • reflektance < - 60 dB
  • pracovní teplota - 40 °C až 75 °C

informace k objednávce

  • Splice On konektory EZ!Fuse jsou prodávány v balení po 10 ks. Minimální množství pro objednávku je 1 balení (10 ks konektorů)
  • součástí každého balení je držák ferule konektoru S712C-SGS9C-R-P do svářeček FITEL

Další verze produktu

FITEL EZ!Fuse Splice On konektor SM SC/APC  pro ochranu 250/900um
FITEL EZ!Fuse Splice On konektor SM SC/APC pro ochranu 2/3mm
FITEL EZ!Fuse Splice On konektor SM SC/UPC pro ochranu 250/900um
FITEL EZ!Fuse Splice On konektor SM SC/UPC pro ochranu 2/3mm
FITEL EZ!Fuse Splice On konektor MM OM1 SC/PC pro ochranu 250/900um
FITEL EZ!Fuse Splice On konektor MM OM1 SC/PC pro ochranu 2/3mm
FITEL EZ!Fuse Splice On konektor MM OM3 SC/PC pro ochranu 250/900um
FITEL EZ!Fuse Splice On konektor MM OM3 SC/PC pro ochranu 2/3mm

 

Kompatibilní svářečky FITEL s konektory SOC EZ!Fuse

FITEL EZ!Fuse SOC SC připraven ke svaření ve svářečce FITEL NJ001 NINJA

Výrobce:

Furukawa Electric CO., LTD. Japonsko 

Technická podpora a servis

Technickou podporu a servis produktů FITEL zajišťuje PROFiber Networking CZ, s.r.o. (Česká republika) a PROFiber Networking, s.r.o. (Slovensko).

 


Produkt manažer:

Marcel Mondočko
Technický špecialista predaja
Tomáš Mrázek
Servis a technická podpora


Datasheet

název typ kB
FITEL EZ!Fuse Splice On konektory pdf 344.75K

Manuály - Dostupné po přihlášení.

název typ kB
Manuál FITEL EZ!Fuse SOC SC/APC 250/900 pdf 370.55K

Software & download - Kompletní ponuka softvéru je dostupná po přihlášení.

Produkt neobsahuje software.

Příslušenství

FITEL S712S-250 Odnímatelné držáky vláken 250
  • Odnímatelné držáky vláken pro primární ochranu (250 um)
  • Pro svářečky FITEL S179A, NJ001 NINJA, S178A, S153A, S123A/C/M
FITEL S712S-900 Odnímatelné držáky vláken 900
  • Odnímatelné držáky vláken pro sekundární ochranu (900 um)
  • Pro svářečky FITEL S179A, NJ001 NINJA, S178A, S153A, S123A/C/M
To Top