Katalóg Produktov
Menu

Školení & akce Detail



FO-21 Optické sítě v datacentrech 40/100/200G a jejich měření

Nejbližší termíny na které je možné se přihlásit:

Špecializovaný kurz 

AKADÉMIA VLÁKNOVEJ OPTIKY A OPTICKÝCH KOMUNIKÁCIÍ ®

 

FO-21 Optické siete v datacentrách 40/100/200G a ich meranie

\"Single Fiber vs. Multi Fiber a nebo Single Mode vs. Multi Mode?...“


Kurz v spolupráci s RLC Praha a.s. - hosťujúci lektor Ing. Jaromír Šíma

 

Anotácia:
Školenie je určené predovšetkým pracovníkom v oblasti dátových centier, počítačových sietí
a telekomunikácii, ale je vhodný pre poskytovateľov pripojení k internetu, projektantov, správcov sietí a všetkých pracovníkov, ktorí sa chcú zoznámiť s optickými vysielačmi a vysokorýchlostnými štandardami rozhrania Ethernetu.

Rozsah a miesto konania:

  • 1 deň (9:00 – 16:00 hod) 

 

Program:

  • Certifikácia optickej a metalickej kabeláže v dátových centrách
  • Meranie prenosových parametrov vlákien pre nasadenie 40/100/200 Gbit/s
  • Typy optických vlákien a konektorov pre dátové centrá
  • Kabeláže v datacentrách
  • Budenie MM vlákien, EF (Encircled Flux)
  • Aplikácia a polarita MPO/MTP konektorov v dátových centrách
  • Inšpekcia optických konektorov
  • Štandardy optických rozhraní Ethernet a Fiber Channel
  • Typy optických vysielačov SFP+, XFP, CFP, QSFP, atd.
  • Testovanie stavu/kondície optických vysielačov
  • Praktické ukážky

 

Každý účastník obdrží:

  • Certifikát o absolvování kurzu
  • Elektronický přístup ke stažení přednášek
  • Tištěné materiály, řešené příklady, případně krátký test vědomostí
  • Možnost nákupu další odborné literatury na místě
  • Občerstvení po dobu konání školení 

 

Cena:   3 500,00 CZK bez DPH

To Top