Katalóg Produktov
Menu
Katalóg produktov

» Laboratória a výroba » Optické prepínače - switche

Optické prepínače s rôznym počtom vstupných a vystupných portov. Prepínače je možné diaľkovo ovládať, prípadne vytvárať tzv. riadiace skripty apod.

EXFO MEMS maticový optický switch MXS-9100
  • Dostupný v konfiguracích 2x8, 4x4, 8x8 a 16x16
  • Nezávislý na protokolu a přenosové rychlosti
  • Rychlé přepínání – kratší než 40 ms
  • Vysoká spolehlivost, životnost přes 10^9 cyklů
EXFO optické switche a závěrky OSICS SWT a SWT APC
  • Nízký vložný a polarizačně závislý útlum
  • Vysoká opakovatelnost
  • Vysoká úroveň optické izolace
  • Nízký útlum zpětného odrazu
  • Široký spektrální rozsah
  • Doba přepnutí kratší než 30 ms
  • Modul do jednoho slotu
JGR Optics Optický switch MS7
  • Vložný útlm 0.7dB
  • Dostupný s fixnými konektormi
  • FC/APC nebo FC/UPC
JGR Optics Stolný optický switch SX4
  • Konfigurácia 1A, 2B, 2C
  • Nízky vložný útlm 0.7 dB
  • Singlemode alebo multimode
EXFO MEMS optický switch— FTBx-9160
  • Singlemode 1xN až do 1x32
  • Krátky prepínací čas menší Ako 30 ms
  • Životnosť väčšia ako miliarda cyklov
  • Široká škála možných konektorov
EXFO optický switch— FTBx-9150
  • Konfigurácie 1x2, 1x4, 1x8, 1x12, 1x16, 1x24, 1x32, 2x2 a 2x4
  • Singlemode a multimode
  • Vysoko výkonný
  • Široká škála možných konektorov
EXFO Utility Modul — FTBx-9600
  • 1x2 až 1x8 couplerov
  • Rôzne pomery prepojenia vhodné pre každu aplikáciu
  • Chránené súčiastky pre zamedzenie poškodenia
  • Dostupný s EI nebo EA konektory
  • Kompatibilný s EUI
To Top