Katalóg Produktov
Menu
Katalóg produktov

» meracia technika - optické komunikácie a optoelektronika » optické reflektometre (OTDR)

Optical Xplorer™ OX1 - prvý multimeter pre optické vlákna
  • Zobrazenie dĺžky trasy (Length), zameranie poruchy
  • Zmeranie útlmu trasy (Insertion Loss IL)
  • Zmeranie útlmu odrazu (Optical Return Loss ORL)
  • Unikátny patent - EXFO Fault Xplorer™
  • Patentovaná ochrana poškodenia konektoru Click-Out™
  • Rýchle akceptačné meranie koncových prípojok
  • Tester pre každodennú inštaláciu a servis
  • Viacej ako 10hod. prevádzky na jedno nabitie
  • Záruka 3 roky
EXFO Last-Mile OTDR — MaxTester 715B
  • Praktický, ľahký, výkonný, tabletom inšpirovaný design
  • 7´´ displej vhodný na vonkajšie použitie – najväčší vo svojej kategórii
  • Výdrž batérie 12 hodín
  • Mŕtve zóny: EDZ 1 m, ADZ 4 m
  • Dynamický rozsah 30/28/28 dB
  • Odolný design pre vonkajšie použitie
  • Pripravené na iOLM: inteligentná a dynamická aplikácia, ktorá z komplexnej analýzy OTDR stopy urobí operáciu na jedno stlačenie
EXFO Access OTDR — MaxTester 720C
  • Praktický, ľahký a výkonný tabletom inšpirovaný design
  • Dotykový displej vhodný na vonkajšie použitie, uhlopriečka 7 palcov - najväčší v kategórii handheld prístrojov
  • Výdrž batérie 12 hodín
  • Dynamický rozsah do 36 dB pre jednovidové do 29 dB pre mnohovidové vlákna
  • Testovanie vlákna za prevádzky pri 1635 nm
  • Pripravené na iOLM: inteligentná a dynamická aplikácia, ktorá komplexnú analýzu OTDR stopy vykoná po stlačení jedného tlačidla
  • Odolný design na vonkajšie použitie
EXFO PON/Metro OTDR — MaxTester 730C
  • Praktický, ľahký, výkonný, tabletom inšpirovaný design
  • 7´´ displej vhodný pre vonkajšie použitie – najväčší vo svojej kategórii
  • Výdrž batérie 12 hodín
  • Mŕtve zóny: EDZ 0.6 m, ADZ 2.5 m
  • Dynamický rozsah 39/38/39 dB
  • Odolný design pre použitie vonku
  • Pripravené na iOLM: inteligentná a dynamická aplikácia, ktorá s komplexnej analýzy OTDR stopy vykoná operáciu na jedno stlačenie
EXFO Laditelné OTDR — FTBx-740C-DWC
  • ITU C-band výber mriežky kanála pre testovanie DWDM
  • Multiplexing/demultiplexing
  • Testovanie za prevádzky v DWDM
  • Vysoké rozlíšenie a krátke mŕtve zóny
  • Zvoľte zoznam obľúbených či importovaných kanálov
  • Podporuje kombinované DWDM a CWDM moduly s platformou FTB-2
EXFO LAN/WAN Access OTDR — FTB-720C
  • Dynamický rozsah až do 36 dB pre singlemode vlákna
  • Krátka mŕtva zóna udalosti dĺžky 0.7 m a mŕtva zóna útlmu dĺžky 3 m
  • Testovanie živého vlákna pri 1625 nm
  • Kombinované singlemode/multimode vlnové dĺžky
  • Pripravené na Encircled Flux (EF)
  • Pripravené na iOLM: prevedenie niekoľkých meraní na jeden dotyk s jasným zobrazením výsledku vyhovuje/nevyhovuje
EXFO Metro/PON FTTx/MDU OTDR — FTBx-735C
  • Dynamický rozsah až 42 dB
  • Mŕtva zóna udalostí 0.6 m a mŕtva zóna útlmu 2.5 m
  • Testovanie splittrov s veľkým počtom portov (až do 1x128)
  • Singlemode port pre odstraňovanie problémov za prevádzky so zabudovaným  1490/1550 nm meradlom výkonu
  • Kompatibilný s EXFO Connect: automatická správa prístrojov, dáta sú nahrávané do cloudu a do dynamickej databázy
  • Pripravený na iOLM pre vykonanie niekoľkých meraní na jeden dotyk s jasným zobrazením výsledku vyhovuje/nevyhovuje
EXFO Metro/PON FTTx/MDU OTDR — FTB-735C
  • Dynamický rozsah do 42 dB
  • Mŕtva zóna udalostí 0.6 m a mŕtva zóna útlmu 2.5 m
  • Testovanie splittrov s veľkým počtom portov (až do 1x128)
  • Singlemode port pre odstraňovanie problémov za prevádzky zo zabudovaným  1490/1550 nm meradlom výkonu
  • Kompatibilný s EXFO Connect: automatická správa prístrojov, dáta sú nahrávané do cloudu a do dynamickej databázy
  • Pripravený na iOLM pre vykonanie niekoľkých meraní na jeden dotyk s jasným zobrazením výsledkov vyhovuje/nevyhovuje
EXFO Metro/Long-Haul OTDR — FTBx-750C
  • Dynamický rozsah až 46 dB
  • Mŕtva zóna udalostí 0.6 m a mŕtva zóna útlmu 2.5 m
  • Až 256 000 vzorkovacích bodov
  • Kompatibilný s EXFO Connect: automatická správa prístrojov, dáta sa posielajú do cloudu a do dynamickej databázy
EXFO Metro/CWDM OTDR — FTB-7400E
  • Špičková linearita ±0.03 dB/dB
  • Až 256 000 vzorkovacích bodov
  • Mŕtva zóna udalosti 0.8 m a mŕtva zóna útlmu 4 m
  • Testovanie low-water-peak vlákna pri 1383 nm
  • Dynamický rozsah až do 42 dB pro long-haul testovanie
  • Testovanie pomocou CWDM multiplexery a demultiplexery pri všetkých 16 vlnových dĺžkach doporučených ITU
  • Kompatibilný s EXFO Connect: automatická správa zdrojov, data prechádzajú cez cloud do dynamickej databázy
  • Pripravené na iOLM: vykonanie niekoľkých meraní na jeden dotyk s jasným zobrazením výsledku vyhovuje/nevyhovuje
EXFO PON FTTx/MDU OTDR — FTB-730C
  • Testovanie splittrov s veľkým počtom portov (až do 1x128)
  • Singlemode port pre odstraňovanie problémov za prevádzky
  • Dynamický rozsah až do 39 dB
  • Krátke časy zberu dát pre urýchlenie procesu zavádzania sietí   
  • Kompatibilný s EXFO Connect: automatická správa prístrojov, dáta sú nahrávané do cloudu a do dynamickej databázy
  • Pripravený na iOLM pre vykonanie niekoľkých meraní na jeden dotyk s jasným zobrazením výsledku vyhovuje/nevyhovuje
EXFO PON FTTx/MDU OTDR — FTBx-730C
  • Mŕtva zóna udalostí 0.6 m a mŕtva zóna útlmu 2.5 m
  • Testovanie splittrov s veľkým počtom portov (až do 1x128)
  • Singlemode port pre odstraňovanie problém počas prevádzky so zabudovaným  1490/1550 nm meradlom výkonu
  • Kompatibilný s EXFO Connect: automatická správa prístrojov, dáta sú ukladané do cloudu a do dynamickej databázy
  • Pripravený na iOLM pre prevedenie niekoľkých meraní na jeden dotyk s jasným zobrazením výsledku vyhovuje/nevyhovuje
EXFO Ultra-Long-Haul OTDR — FTB-7600E
  • Dynamický rozsah až do 50.5 dB
  • Jednotlivé a duálne konfigurácie vlnových dĺžok (1310/1550/1625 nm)
  • Až 256 000 vzorkovacych bodov
  • Špičková linearita ±0.03 dB/dB
  • Kompatibilný s EXFO Connect: automatická správa prístrojov, dáta sú posielane do cloudu a do dynamickej databázi
EXFO LAN/WAN Access OTDR — FTBx-720C
  • Dynamický rozsah do 36 dB pre singlemode vlákna
  • Krátka mŕtva zóna udalostí 0.7 m a mŕtva zóna útlmu 3 m
  • Testovanie živého vlákna pri 1625 nm
  • Kombinované singlemode/multimode vlnové dĺžky
  • Pripravený na Encircled Flux (EF): používajte v kombinácii s externým modulom
  • Pripravený na iOLM pre vykonanie niekoľkých meraní na jeden dotyk s jasným zobrazením výsledku vyhovuje/nevyhovuje
To Top