Katalóg Produktov
Menu
Katalóg produktov

» Meracia technika - optické komunikácie a optoelektronika » Priama metóda (zdroje žiarenia / merače výkonu / súpravy)

Priama metóda je základné meradlo (meracia súprava) pre overenie kvality vybudovanej optickej trasy ako je útlm, prípadne útlm odrazu a dĺžka trasy. Priama metóda môže byť tzv. jednostranná, kedy na jednej strane meranie optickej trasy je zdroj žiarenia a na druhej strane je meradlo optického výkonu. Alebo môže byť tzv. obojstranná, kedy na oboch koncoch meranej trasy je meradlo združujúce v sebe funkciu zdroja optického žiarenia i meradla optického výkonu. U takej súpravy nie je treba pre meranie trasy z oboch strán prechádzať.




EXFO PPM-350D PON meradlo výkonu
  • Podporuje 10G PON siete
  • Pass-through mód pre ONT/ONU verifikáciu
  • Odolný, navrhnutý podľa štandardu IP54
  • Dobíjacia batéria, ktorá vydrží celý deň
  • Bluetooth a USB konektivita
  • Aplikácia pre smart zariadenie (pripravuje sa)
EXFO Prístroj pre kontrolu optického výkonu — MPC-100
  • Samostatná prevádzka
  • Kompatibilný zo zariadeniami Android a iOS
  • Bezdátové spojenie Bluetooth™
  • Interne dátové úložisko
  • Malá veľkosť, vreckové prevedenie
  • Nabíjacia batéria
  • Displej s podsvietením
EXFO modul FTBx-940 Certifikační OLTS
  • Certifikácia optickej kabeláže nielen v dátových centrách
  • Plne automatické obojstranné meranie za 3 s
  • Asistent referencie, animované zobrazenie krok za krokom
  • Zobrazenie vyhodnotenia vyhovuje/nevyhovuje priamo na obrazovke
  • Plne automatizovaná kontrola meracích patchcordov
  • Vlnové dĺžky 850/1300nm MM a 1310/1550nm SM
  • Spĺňa podmienky budenia MM EF (Encircled Flux)
  • Modul pre platformy FTB

  

EXFO MaxTester 940 Certifikačný OLTS
  • Certifikácia optickej kabeláže nielen v dátových centrách
  • Plne automatické obojstranné meranie za 3 s
  • Asistent referencie, animované zobrazenie krok za krokom
  • Zobrazenie vyhodnotenia vyhovuje/nevyhovuje priamo na obrazovke
  • Plne automatizovaná kontrola meracích patchcordov
  • Vlnové dĺžky 850/1300nm MM a 1310/1550nm SM
  • Spĺňa podmienky budenia MM EF (Encircled Flux)
  • Okamžité generovanie protokolov z miesta merania

  

EXFO modul FTBx-940 945 Telco OLTS
  • Testovanie kratších trás ako v minulosti
  • Opakované testovanie nevyhovujúceho vlákna v 3 jednoduchých krokoch
  • Asistent referencie, animované zobrazenie krok za krokom
  • Zobrazenie vyhodnotenia splnil/nesplnil priamo na obrazovke
  • Plne automatizovaná kontrola meracích patchcordov
  • Patentovaná metóda merania referencie jedným patchcordom
  • Modul pre plarformy FTB
EXFO MaxTester 940/945 Telco OLTS
  • Testovanie kratších trás ako v minulosti
  • Opakované testovanie nevyhovujúceho vlákna v 3 jednoduchých krokoch
  • Asistent referencie, animované zobrazenie krok za krokom
  • Zobrazenie vyhodnotenia splnil/nesplnil priamo na obrazovke
  • Plne automatizovaná kontrola meracích patchcordov
  • Patentovaná metóda merania referencie jedným patchcordom
  • Okamžité generovanie protokolov z miesta merania
EXFO Zdroj žiarenia — FLS-300
  • Dokáže prenášať digitálne šifrovaný protokol pre identifikáciu vlnovej dĺžky, takže kompatibilný prístroj môže automaticky použiť správne kalibračné parametre
  • Výdrž batérie 120 hodín
  • Identifikácia prístroja dostupná v šiestich jazykoch
  • Najvyšší výstupný výkon vo svojej kategórii
  • Trojročná záruka a doporučený interval kalibrácie pre dramatické zníženie nákladov na prevádzku zariadenia
EXFO PON meradlo výkonu — PPM-350C
  • Súbežné meranie všetkých PON signálov kdekoľvek v sieti
  • Inovatívna správa workflow pre zlepšenie efektivity testovania
  • Vylepšený odolný design odolný voči poveternostným vplyvom
  • Chránený formát dát pre zaručenie autentického výsledku testovania
EXFO Meradlo výkonu — FPM-300
  • Vysoko presný prístroj ponúka 10 kalibrovaných vlnových dĺžok a referenčných hodnôt
  • Nevyžaduje nulovanie ofsetu, čo redukuje čas merania
  • Trojročná záruka a doporučený interval kalibrácie pre dramatické zníženie nákladov na prevádzku
  • Výdrž batérie cez 300 hodín
  • Identifikácia prístroja dostupná v šiestich jazykoch
EXFO Meradlo výkonu — FPM-600
  • Prispôsobí sa všetkým typom sietí: LAN, CWDM, DWDM, atd.
  • Bezchybové, čas šetriace funkcie: automatické rozpoznanie vlnovej dĺžky bez nutnosti nulovania ofsetu
  • Vysoká presnosť, veľký dynamický rozsah a vysoká schopnosť merať výkon (až do 26 dBm)
  • Užívateľsky konfigurovateľné prahové hodnoty splnil/nesplnil s LED indikáciou   
EXFO Zdroj žiarenia — FLS-600
  • Až tri vlnové dĺžky (1310 nm, 1550 nm, a 1490 nm nebo 1625 nm) na jednom porte alebo štyri vlnové dĺžky (850/1300 nm a 1310/1550 nm) na dvoch portoch
  • Trojročná záruka pre zníženie nákladov na prevádzku
  • Bezchybne testovacie funkcie šetriace čas
  • Riadený multimode výstupný výkon naviazaný do vlákna
  • Pripravené na EF: možnosť použiť s externým launch mode conditionerem pre multimode výsledky odpovedajúce EF
To Top