Katalóg Produktov
Menu
Katalóg produktov

» zváranie vlákien » SOC konektory a ochrany zvarov

SEIKOH GIKEN TOUCH Elite Splice On konektor LC/APC 250/900
  • Rychlé a snadné konektorování vlákna v terénu
  • Předpřipravené vlákno ve feruli (neprovádí se leštění ani lepení vlákna)
  • Instalace bez ukládání do kazet a boxů
V-protect ochrany zvarov, 40 mm
  • Teplom zmrštitelná ochrana zvaru
  • Kovová výstuha
  • Dĺžka ochrany 40mm
  • Dostupné v rôznych farebných prevedeniach
  • RoHS
V-protect ochrany zvarov, 60 mm
  • Teplom zmrštitelná ochrana zvaru
  • Kovová výstuha
  • Dĺžka ochrany 40mm
  • Dostupné v rôznych farebných prevedeniach
  • RoHS
  • Rýchle a jednoduché konektorovanie vlákna v teréne
  • Predpripravené vlákno vo feruli (nevykonáva sa leštenie ani lepení vlákna)
  • Inštalácie bez ukladania do kaziet a boxov
  • Vložný útlm < 0,1 dB (typický), reflektancia < -30 dB
FITEL EZ!Fuse Splice On konektor SM SC/UPC 250/900
  • Rýchle a jednoduché konektorovanie vlákna v teréne
  • Predpripravené vlákno vo feruli (nevykonáva sa leštenie ani lepení vlákna)
  • Inštalácie bez ukladania do kaziet a boxov
  • Vložný útlm < 0,3 dB (typický), reflektancia < -50 dB
  • Určene pre montáž na ochranu vlákna 250 um a 900 um
FITEL EZ!Fuse Splice On konektor MM OM1 SC/PC 250/900
  • Rychlé a snadné konektorování vlákna v terénu
  • Předpřipravené vlákno ve feruli (neprovádí se leštění ani lepení vlákna)
  • Instalace bez ukládání do kazet a boxů
  • Vložný útlum < 0,1 dB (typický), reflektance < -30 dB
  • Určeno pro montáž na ochranu vlákna 250 um a 900 um
FITEL EZ!Fuse Splice On konektor MM OM3 SC/PC 250/900
  • Rýchle a jednoduché konektorovanie vlákna v teréne
  • Predpripravené vlákno vo feruli (nevykonáva sa leštenie ani lepenie vlákna)
  • Inštalácie bez ukladania do kaziet a boxov
  • Vložný útlm < 0,1 dB (typický), reflektancia < -30 dB
  • Určene pre montáž na ochranu vlákna 2 mm a 3 mm
FITEL EZ!Fuse Splice On konektor SM SC/APC 2&3
  • Rýchle a jednoduché konektorovanie vlákna v teréne
  • Predpripravené vlákno vo feruli (nevykonáva sa leštenie ani lepení vlákna)
  • Inštalácie bez ukladania do kaziet a boxov
  • Vložný útlm < 0,3 dB (typický), reflektancia < -60 dB
  • Určene pre montáž na ochranu vlákna 2 mm a 3 mm
FITEL EZ!Fuse Splice On konektor SM SC/UPC 2&3
  • Rýchle a jednoduché konektorovanie vlákna v teréne
  • Predpripravené vlákno vo feruli (nevykonáva sa leštenie ani lepenie vlákna)
  • Inštalácie bez ukladania do kaziet a boxov
  • Vložný útlm < 0,3 dB (typický), reflektancia < -50 dB
  • Určene pre montáž na ochranu vlákna 2 mm a 3 mm
FITEL EZ!Fuse Splice On konektor MM OM1 SC/PC 2&3
  • Rýchle a jednoduché konektorovanie vlákna v teréne
  • Predpripravené vlákno vo feruli (nevykonáva sa leštenie ani lepenie vlákna)
  • Inštalácie bez ukladania do kaziet a boxov
  • Vložný útlm < 0,1 dB (typický), reflektancia < -30 dB
  • Určene pre montáž na ochranu vlákna 2 mm a 3 mm
FITEL EZ!Fuse Splice On konektor MM OM3 SC/PC 2&3
  • Rýchle a jednoduché konektorovanie vlákna v teréne
  • Predpripravené vlákno vo feruli (nevykonáva sa leštenie ani lepenie vlákna)
  • Inštalácie bez ukladania do kaziet a boxov
  • Vložný útlm < 0,1 dB (typický), reflektancia < -30 dB
  • Určene pre montáž na ochranu vlákna 2 mm a 3 mm
PROFiber Krimpovací kleště SOC Seikoh Giken Touch Elite LC
  • Určeno pro montáž SOC konektoru Seikoh Giken Touch Elite LC
  • Pro délku lomu vlákna 9 mm
To Top